Loajalita nade vše kromě cti

Slušnost a poctivost by se měla vyplácet i v politice

V průběhu předvolební kampaně jsem dostával řadu otázek, které směřovaly k tomu, proč by měli občané volit právě mě. Přesto, že stále platí, že sebechvála smrdí, vždy jsem odpovídal stejným způsobem. Osobně jsem totiž přesvědčen, že slušnost a poctivost by se měla vyplácet nejen v běžném životě, ale i v politice. A politik by neměl mít za sebou žádný škraloup.

Jsem sociální demokrat od listopadu 1989 a působím od roku 1994 na komunální úrovni. Dlouhých 15 let jsem byl poslancem za Zlínský kraj a pracoval jsem ve Výboru pro obranu a bezpečnost. Celou dobu své politické kariéry jsem usiloval o zachování bezpečnosti našich občanů. Možná právě proto, jsem také obdržel Cenu Bezpečnostní rady státu za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky České republiky pro rok 2019.

Na rozdíl od mých pravicových politických konkurentů zastupuji levici. Vždy jsem hájil oprávněné zájmy zaměstnanců, seniorů a rodin s dětmi. A také jsem se vždy angažoval a angažuji k ochraně přírody a životního prostředí. Dlouhodobě spolupracuji s regionálními firmami sdruženými v Asociaci obranného a bezpečnostního průmyslu a v Asociaci leteckých výrobců. Kooperuji s řadou společenských organizací, v řadě z nich jsem i jejich členem.

Jsem nejen otcem dvou synů, ale i dědečkem vnuka  a vnučky. A tak jako vy i já chci lepší budoucnost jak pro ně, tak i pro nás, obyvatele Moravského Slovácka a Horňácka.

Pomáhal jsem regionu, městům a obcím a zejména svým spoluobčanům. A vždy jsem si cenil a cením jejich podpory pro mnou prosazovanou politiku. Předem děkuji za Vaši podporu.

Ing. Antonín Seďa