Loajalita nade vše kromě cti

Aktuálně

Co skrývá programové prohlášení vlády ČR

Programové prohlášení vlády je vždy jakýsi jízdní řád, kterým se nová vláda má řídit. Zároveň je to seznam kompromisních návrhů jednotlivých koaličních partnerů, v reálu jdou..

Politická témata pro sociální demokracii

ČSSD nemá po posledních volbách do poslanecké sněmovny své zastoupení. Jedna věc jsou získané mandáty a druhá věc je podpora voličů. Když se podíváme na výsledek obou koalic, které..

Modernizace CTZ bez spalování komunálního odpadu

Když byla v červnu loňského roku poprvé informována veřejnost o nutnosti modernizovat teplárnu v Uherském Hradišti a byly současným panem starostou uvedeny varianty řešení, již tehdy jsem..

Proč si připomínat 17.listopad 1989

Letos si připomeneme již 32 výročí listopadových událostí roku 1989.Uběhlo docela dost vody na to, abychom každý z nás mohl bilancovat. Jako člověk, který zažil 17.listopad ve svých 29..

Deset atributů sociální demokracie

Česká strana sociálně demokratická je politickou pokračovatelkou Českoslovanské sociálně demokratické strany dělnické a Československé sociální demokracie. Je členkou Socialistické internacionály..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší články »

Soubory ke stažení

  • (1.25 MB)
  • (1.25 MB)
  • (1.25 MB)
  • (22.28 kB)

Vraťme kraji dobrého hospodáře

Současná pravicová koalice ve Zlínském kraji promarnila 4 roky a zároveň prohloubila řadu problémů, na které svůj recept nenašla...
zobrazit více informací

Archiv aktualit