Loajalita nade vše kromě cti

Aktuálně

Proč je na tom Česká republika neslavně

Důvod je docela prostý. Často nám vládnout politici, kteří velmi málo dbají na zvyšování životní úrovně občanů a na hájení jejich oprávněných zájmů. Již české volební zákony..

Stávající radniční koalice pokračuje v omezování investic a v neplnění předvolebních slibů

Radniční koalice schválila nejen rozpočet města na rok 2023 a rozpočtový výhled do roku 2028, ale na posledním zasedání ZM 6.2.2023 i první rozpočtové změny. Nejen návrh rozpočtu na rok..

Jak na reformu penzí?

Penzijních systémů je několik a každý má své výhody i nevýhody. V naší zemi kvalita valorizace odpovídá kvalitě penzí. Před lety existovala dohoda politické reprezentace na změně penzí..

Špatná politika současné vládní pětikoalice

Současná pravicová vláda řeší základní problémy nejen pozdě, ale i špatně. Zároveň nemá odvahu hájit zájmy českých občanů, kteří doplácejí na vysoké energie a tím i na vysoké..

Co by mělo být tématem prezidentských voleb a proč toto téma nikdo z kandidátů nepředložil

Je demokratické, když poražený poblahopřeje vítězi voleb. A také je jen dobře, když se volební klání vede férově a když to občany – voliče zajímá. O čemž mimo jiné svědčí vysoká..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší články »

Soubory ke stažení

  • (1.25 MB)
  • (1.25 MB)
  • (1.25 MB)
  • (22.28 kB)

Vraťme kraji dobrého hospodáře

Současná pravicová koalice ve Zlínském kraji promarnila 4 roky a zároveň prohloubila řadu problémů, na které svůj recept nenašla...
zobrazit více informací

Archiv aktualit