Loajalita nade vše kromě cti

Aktuálně

Všichni politici chodí kolem daní po špičkách

Stále slyšíme z vládních či opozičních lavic, jak se to má dělat a že vysoký růst zadlužení je třeba řešit. Ekonomové i Rozpočtová rada vlády apeluje na obnovení rovnováhy veřejných..

Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly. Otázka je, komu ku prospěchu.

Současná energetická krize ukázala v plné nahotě dva základní problémy. Tím prvním, je scházející diverzifikace energetického mixu v rámci energetické bezpečnosti země i celé Evropské..

Český rozhlas Zlín : Kandidujícím subjektům jsme položili čtyři otázky.

Pokud bych byl vyslán jako zástupce ČSSD, abych odpověděl na otázky ČRO, pak bych odpověděl jasně a reálně takto: 1.V Uherském Hradišti je drahé bydlení. Chcete, aby město stavělo nájemní..

Hříchy radniční koalice – Hřích desátý: Nedodržení Programového prohlášení radniční koalice

Rozumím tomu, že Programové prohlášení koalice volebních stran ODS, KRUH, KDU-ČSL a TOP 09 z 11.3.2019 je kompromisem, nicméně by mělo zahrnovat reálné plnění předvolebních slibů. Proto..

Hříchy radniční koalice – Hřích devátý: Neřešení neúnosného dopravního zatížení ve městě

Uherské Hradiště, tak jako mnoho měst je zatíženo dopravou. Avšak na rozdíl od jiných měst, málo se dbá na vyřešení neúnosného dopravního zatížení. Nehledě na skutečnost, že v centru..

« Novější články 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší články »

Soubory ke stažení

  • (1.25 MB)
  • (1.25 MB)
  • (1.25 MB)
  • (22.28 kB)

Vraťme kraji dobrého hospodáře

Současná pravicová koalice ve Zlínském kraji promarnila 4 roky a zároveň prohloubila řadu problémů, na které svůj recept nenašla...
zobrazit více informací

Archiv aktualit